O mnie „co nie co”

BOLESŁAWIANIN z wyboru, legniczanin z „urodzenia”.

Jestem żonaty, mam dwie córki i syna.

„Mundurowy” emeryt – przez 20 lat byłem strażakiem Państwowej Straży Pożarnej – począwszy od Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy aż po Komendę Powiatową w Bolesławcu. Jestem wciąż czynny zawodowo – wspólnie z najlepszymi inżynierami drogowcami z Zarządu Dróg Powiatowych w Bolesławcu dbamy o to by jeździło się Wam coraz wygodniej i bezpieczniej…

Jestem odwiecznym niepoprawnym  społecznikiem. W przeszłości byłem prezesem Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca, wiceprezesem i współzałożycielem ogólnopolskiego internetowego klubu STRAZAK.PL. Dotychczas najpiękniejsze lata mojego życia to okres działalności w jednym z najprężniej działających bolesławieckich stowarzyszeń – Bolesławieckim Centrum Inicjatyw Lokalnych VIA SUDETICA oraz Klubie Kolarskim Xtrabike Bolesławiec.

Bolesławiec to pasja moja i moich PRZYJACIÓŁ Minione lata to liczne wyróżnienia i nagrody będące zwieńczeniem  naszej pracy na rzecz społeczności regionu. Mam swój mniej lub bardziej skromny udział w 7 statuetkach będących nagrodami Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję Miasta – w tym jedną indywidualną. Trzykrotnie spotkało mnie wyróżnienie w konkursie  „Wolontariusz Roku”  Powiatu Bolesławieckiego. W bieżącym roku zająłem drugie miejsce w plebiscycie „Sportowy Działacz Roku woj. dolnośląskiego”.

Od 8-ciu lat współpracuję z samorządami – zarówno powiatowym jak też miejskim i gminnymi.

W latach 2011 -2013 byłem współorganizatorem i koordynatorem bolesławieckiej Gliniady – w tym okresie „spod mojej ręki” wyszły jedne z najbardziej spektakularnych wyjazdów bolesławieckich glinoludów zarówno do miejsc w Polsce jak i za granicą. Najwspanialsza „Trójkowa” Gliniada w Bolesławcu to również czas mojej pracy przy tym wydarzeniu.

W roku 2014 byłem jednym z inicjatorów powrotu do regionu bolesławieckiego sportu kolarskiego – wtedy odbył się 1. Ceramiczny Bike Marathon który od tamtej pory odbywa się cyklicznie. W tym roku w Bolesławcu odbyły się trzy organizowane/koordynowane przez mnie wyścigi kolarskie w tym największa impreza sportowa jaka kiedykolwiek gościła w regionie bolesławieckim – jeden z etapów cyklu Kaczmarek Electric MTB. Jestem również czynnym zawodnikiem amatorem – zarówno kolarzem szosowym jak też MTB.

 

Jak każdy popełniam błędy

Jak każdy miewam kłopoty

Jak każdy mam wrogów i przyjaciół – tych drugich zdecydowanie więcej :)

Znam smak biedy i braku pieniędzy bo jak u każdego z Was bywało w moim życiu różnie

Nie jestem politykiem – nie potrafię kalkulować

Nie jestem dyrektorem, prezesem spółki, członkiem rady nadzorczej

Mam swoje pasje i zainteresowania

Od 18 lat SŁUŻĘ Bolesławianom – przez następne lata będę robił to jeszcze lepiej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>