Na wstępie…

Zaczyna się kampania wyborcza.

Będziemy karmieni „kiełbasą wyborczą”.

Dziesiątki kandydatów obiecujących „rzeczy” na które w zasadzie nie będą mieli większego wpływu.

Dziesiątki kandydatów bez jakiegokolwiek dorobku, osiągnięć, pojęcia o działalności gminy, miasta, powiatu…

Dziesiątki kandydatów, którzy w biogramie napiszą – „jestem matką/ojcem… pracuję zawodowo… jeżeli dostanę się do rady będę pracować dla Was z całych sił żeby COŚTAM poprawić…”

Dziesiątki kandydatów bez pomysłu na siebie i otaczającą rzeczywistość, sfrustrowanych rewolucjonistów walczących z „układem” – „układem”, który sprawił, że mieszkamy w jednym z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska, jeździmy po jednych z najlepszych dróg w płd-zach Polsce, mamy jedne z najlepszych szkół.

Ale też dziesiątki kandydatów, z których każdy zasługuje w 150% na zostanie radnym. Osób wartościowych, kreatywnych, profesjonalistów w swojej dziedzinie bez względu na swoja pozycję społeczną, zawodową, wykształcenie i przynależność do komitetu wyborczego.

PYTAJCIE, ANALIZUJCIE dorobek kandydatów. Nawet jeżeli jest to kandydat „niemiłej” Wam opcji politycznej to właśnie Jego dokonania mają świadczyć o jego wartości i przydatności do pełnienia mandatu radnego przez najbliższe PIĘĆ LAT a nie bycie dyrektorem, prezesem czy obecnym radnym, który przez ostatnie cztery lata nie wykazał się większą aktywnością.

Przez najbliższy miesiąc ja przekonam Was do głosowania na mnie …

Miłej soboty

Mariusz „Mario” Lickiewicz ;)

23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>